A győri után egy másik vasúti fővonal is elesett
A dél-balatoni vonalon hosszabb menetidőre kell számítani, mert Balatonlelle felső és Balatonboglár között váltóhiba miatt átmenetileg nem közlekedhetnek a vonatok – közölte a Mávinform hétfőn a Facebook-oldalán.
- Hirdetés -
