A győri után egy másik vasúti fővonal is elesett

A dél-balatoni vonalon hosszabb menetidőre kell számítani, mert Balatonlelle felső és Balatonboglár között váltóhiba miatt átmenetileg nem közlekedhetnek a vonatok – közölte a Mávinform hétfőn a Facebook-oldalán.

A győri után egy másik vasúti fővonal is elesett

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!