Bírságol a rendőr, ha nyáron is téli gumi van az autón? Meglepő a válasz
Vajon szabályos‑e téli gumival közlekedni a kánikulában, és számíthat‑e bárki bírságra, ha nem cserélte le időben az abroncsokat?
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Vajon szabályos‑e téli gumival közlekedni a kánikulában, és számíthat‑e bárki bírságra, ha nem cserélte le időben az abroncsokat?
- Hirdetés -