Magyar Péter elkezdte sorsdöntő beszédét Sulyok Tamás és a vagyonvisszaszerzés ügyében az Országgyűlésben
Cikkünk frissül! Magyar Péter miniszterelnök napirend előtti felszólalásával kezdte meg újabb kétnapos rendkívüli ülését az Országgyűlés. A kormányfő előzetesen jelezte: ismerteti javaslatukat a közjogi méltóságok leváltásáról, illetve a vagyonvisszaszerzési hivatal felállításáról. 16 órára rendkívüli sajtótájékoztatót is összehívott.
- Hirdetés -
