„Te büdös patkány” – Zsigmond Angit élő adásban alázta meg Németh Vini, kiszivárgott a feketelista
Zsigmond Angi, Németh Vini és KKevin állnak a hazai internetes közösség legújabb konfliktusának középpontjában, miután egy szombati élő közvetítés során nyomdafestéket nem tűrő szavakkal illették a fiatal énekesnő zenei próbálkozásait. A Rapport Rodrigó csatornáján futó stream alatt a rapperek teljesen elveszítették a kontrollt, és egy nyilvános listával fenyegették meg a zeneipari szereplőket.
- Hirdetés -
