Vb 2026: Afrika a nagy nyertese, Ázsia a legnagyobb vesztese a 48 csapatos csoportkörnek
Az ázsiai konföderáció kilenc csapatából csak kettő jutott tovább. Az afrikaiak és a dél-amerikaiak közül csak egy-egy esett ki, Európából három.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Az ázsiai konföderáció kilenc csapatából csak kettő jutott tovább. Az afrikaiak és a dél-amerikaiak közül csak egy-egy esett ki, Európából három.
- Hirdetés -