Ismeretlen jótevő lepte meg hűsítővel a békési tűzoltókat
Megható gesztusban volt részük a Békési Önkormányzati Tűzoltóság munkatársainak a napokban. A tűzoltók éppen egy tűzeset felszámolása után tartottak vissza a laktanyába, amikor útközben megálltak tankolni. Ekkor egy számukra ismeretlen férfi odalépett hozzájuk, és egy szatyor jéghideg üdítővel lepte meg a szolgálatban lévő állományt. A nyári hőségben, egy fárasztó beavatkozást követően egy ilyen figyelmesség sokkal többet jelent egy egyszerű ajándéknál. A frissítő ital nemcsak a kánikulában esett jól a tűzoltóknak, hanem azt is kifejezte számukra, hogy a lakosság értékeli és megbecsüli mindennapi munkájukat. A Békési Önkormányzati Tűzoltóság közösségi oldalán mondott köszönetet az ismeretlen jótevőnek. Mint írták, bár nem tudják, ki […] A Ismeretlen jótevő lepte meg hűsítővel a békési tűzoltókat nevű cikk a Körös Hírcentrumon jelent meg.
- Hirdetés -
