Szigetszentmiklósi tragédia: Nem merték elmondani az anyának, hogy meghalt a kisfia
Meghalt egy 5 éves kisfiú, aki az otthonából tűnt el péntek délután. Órákon át százak keresték, de sokáig nem akadtak a nyomára. Végül hajnalban búvárok hozták fel a holttestét a közeli tóból. A kisfiú autista volt és nem kommunikált. Apja azt mondta az RTL Híradónak, hogy felesége csak egy percre hagyta magára a gyereket, akkor szökött ki. Egy hónapja költöztek Szigetszentmiklósra, nem is tudták, hogy van egy tó a közelükben.
- Hirdetés -
