Bár a rendőrség szerint nincs bűncselekményre utaló jel az ötéves Dominik halálát illetően, édesapja gyanús körülményekről beszélt, és várja hogy a boncolás mindent tisztázzon. A férfi nem merte elmondani a gyerek édesanyjának, hogy mi történt, helyette azt állította, testvére vitte magához a fiút.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk