Mégsem állítanak Fenyő Miklósnak emlékszobrot, visszalépett a kerület a kritikák miatt
Visszavonta a XIII. kerületi önkormányzat a Fenyő Miklós emlékére tervezett szobor felállítását, miután a látványtervek komoly felháborodást váltottak ki a közösségi médiában. A helyiek és a zenész pályatársai szerint az alkotás egyáltalán nem hasonlított az elhunyt előadóművészre.
- Hirdetés -
