Tűz alá vette Bahreint Irán, de a Hormuzi-szorosra is lecsaptak
A Forradalmi Gárda iráni elitalakulat szombati közleménye szerint „az amerikai terrorista hadsereg” több térségbeli létesítményét is célba vették.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A Forradalmi Gárda iráni elitalakulat szombati közleménye szerint „az amerikai terrorista hadsereg” több térségbeli létesítményét is célba vették.
- Hirdetés -