Tűz alá vette Bahreint Irán, de a Hormuzi-szorosra is lecsaptak

A Forradalmi Gárda iráni elitalakulat szombati közleménye szerint „az amerikai terrorista hadsereg” több térségbeli létesítményét is célba vették.

Tűz alá vette Bahreint Irán, de a Hormuzi-szorosra is lecsaptak

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Mandiner

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!