Lakossági fórumokon tárgyaltak a kislétszámú iskolák jövőjéről Orosziban és Csetfalván
Június 17-én a Beregszászi kistérség két településén, Orosziban és Csetfalván tartottak lakossági fórumokat, amelyek középpontjában a kislétszámú oktatási intézmények jelenlegi helyzete és jövőbeni működése állt. A rendezvények célja az volt, hogy...
- Hirdetés -
