Állandó munkaügyi fórum létrehozását javasolják a szakszervezetek
A munkavállalói, munkáltatói és kormányzati oldal közötti, országos, állandó társadalmi egyeztetési fórum létrehozását javasolja a munkaügyi kapcsolatok elindítására négy szakszervezeti szövetség.
- Hirdetés -
