Június 17-én a Beregszászi kistérség két településén, Orosziban és Csetfalván tartottak lakossági fórumokat, amelyek középpontjában a kislétszámú oktatási intézmények jelenlegi helyzete és jövőbeni működése állt. A rendezvények célja az volt, hogy...
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Karpat.in.ua