Zuhan az üzemanyagok ára, megéri még külföldön tankolni? Ebből listából kiderül
A magyar kutakon már most olcsóbb az üzemanyag az úgynevezett védett árnál, ezért egyáltalán nem biztos, hogy megéri kivárni a határ túloldaláig. Vagy igen?
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A magyar kutakon már most olcsóbb az üzemanyag az úgynevezett védett árnál, ezért egyáltalán nem biztos, hogy megéri kivárni a határ túloldaláig. Vagy igen?
- Hirdetés -