Zuhan az üzemanyagok ára, megéri még külföldön tankolni? Ebből listából kiderül

A magyar kutakon már most olcsóbb az üzemanyag az úgynevezett védett árnál, ezért egyáltalán nem biztos, hogy megéri kivárni a határ túloldaláig. Vagy igen?

Zuhan az üzemanyagok ára, megéri még külföldön tankolni? Ebből listából kiderül

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Vezess

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!