A magyar kutakon már most olcsóbb az üzemanyag az úgynevezett védett árnál, ezért egyáltalán nem biztos, hogy megéri kivárni a határ túloldaláig. Vagy igen?
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Vezess
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!