Sokan panaszkodnak a csípésekre, de vajon jön a szúnyoginvázió? Megszólalt a katasztrófavédelem
Egyre több a vérszívó a vármegyében, de vajon lesz szúnyoginvázió? Itt a katasztrófavédelem válasza.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Egyre több a vérszívó a vármegyében, de vajon lesz szúnyoginvázió? Itt a katasztrófavédelem válasza.
- Hirdetés -