„Nyissák meg újra az egyetemi strandot!” – a keszthelyi polgármester a MATE vezetéséhez fordult
Dr. Tóth Gergely közösségi oldalán arra kérte a MATE és a Georgikon Campus vezetését, hogy újra nyissák meg az egyetemi strandot, mely hosszú éveken az egyetemisták és a keszthelyiek egyik kedvelt fürdőhelye volt.
- Hirdetés -
