„Nyissák meg újra az egyetemi strandot!” – a keszthelyi polgármester a MATE vezetéséhez fordult

Dr. Tóth Gergely közösségi oldalán arra kérte a MATE és a Georgikon Campus vezetését, hogy újra nyissák meg az egyetemi strandot, mely hosszú éveken az egyetemisták és a keszthelyiek egyik kedvelt fürdőhelye volt.

„Nyissák meg újra az egyetemi strandot!” – a keszthelyi polgármester a MATE vezetéséhez fordult

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Eduline

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!