A lengyel elnöki hivatal megsértődött, amiért Zelenszkij a Nova Postával küldte vissza a Fehér Sas-rendet
Lengyelországban megsértődtek, amiért Volodimir Zelenszkij elnök a Nova Postával küldte vissza a Fehér Sas-rendet – számolt be hétfőn az rbc.ua hírportál Agnieszka Jędrzhak, a lengyel elnöki hivatal minisztere.
- Hirdetés -
