A lengyel elnöki hivatal megsértődött, amiért Zelenszkij a Nova Postával küldte vissza a Fehér Sas-rendet

Lengyelországban megsértődtek, amiért Volodimir Zelenszkij elnök a Nova Postával küldte vissza a Fehér Sas-rendet – számolt be hétfőn az rbc.ua hírportál Agnieszka Jędrzhak, a lengyel elnöki hivatal minisztere.

A lengyel elnöki hivatal megsértődött, amiért Zelenszkij a Nova Postával küldte vissza a Fehér Sas-rendet

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Karpat.in.ua

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!