Lengyelországban megsértődtek, amiért Volodimir Zelenszkij elnök a Nova Postával küldte vissza a Fehér Sas-rendet – számolt be hétfőn az rbc.ua hírportál Agnieszka Jędrzhak, a lengyel elnöki hivatal minisztere.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Karpat.in.ua