Gödi civilek a Samsungnak: Nem mérni, hanem csökkenteni kell a zajt!
A Göd-ÉRT Egyesület szerint kevés, hogy a Samsung a múlt héten párbeszédet és közös méréseket ígért a lakosságnak. A civilek azonnali zajcsökkentést, az éjszakai működés korlátozását, a gyárbővítés leállítását és szigorúbb hatósági fellépést követelnek.
- Hirdetés -
