A Göd-ÉRT Egyesület szerint kevés, hogy a Samsung a múlt héten párbeszédet és közös méréseket ígért a lakosságnak. A civilek azonnali zajcsökkentést, az éjszakai működés korlátozását, a gyárbővítés leállítását és szigorúbb hatósági fellépést követelnek.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HVG