Ezek Magyarország legveszélyesebb útjai
Továbbra sem javul érdemben a közlekedésbiztonság Magyarországon: 2026 első négy hónapjában 3986 személyi sérüléssel járó közúti balesetet regisztráltak, ami 2,2 százalékkal több az egy évvel korábbinál. A Központi Statisztikai Hivatal adatai alapján tavaly a legtöbb sérüléses baleset a Hajdú-Bihar megyén is áthaladómaps 4-es főúton és az M1-es autópályán történt, mindkét útvonalon 145 esetet jegyeztek fel. […]
- Hirdetés -
