Ezek Magyarország legveszélyesebb útjai

Továbbra sem javul érdemben a közlekedésbiztonság Magyarországon: 2026 első négy hónapjában 3986 személyi sérüléssel járó közúti balesetet regisztráltak, ami 2,2 százalékkal több az egy évvel korábbinál. A Központi Statisztikai Hivatal adatai alapján tavaly a legtöbb sérüléses baleset a Hajdú-Bihar megyén is áthaladómaps 4-es főúton és az M1-es autópályán történt, mindkét útvonalon 145 esetet jegyeztek fel. […]

Ezek Magyarország legveszélyesebb útjai

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!