Ezekre az egyetemekre a legkönnyebb bejutni, mindig van szabad hely
Megkezdődött a felvételi időszak a szerbiai egyetemeken. A középiskolák legjobb tanulói idén is az ország legnépszerűbb karaira jelentkeznek, ahol szinte mindig nagy a túljelentkezés, és egyetlen indexért akár három jelentkező is versenyez. Azok az érettségizők azonban, akik középiskolában gyengébb eredményeket értek el, illetve rosszabbul teljesítettek a felvételi vizsgán, szintén bejuthatnak jó hírű egyetemekre, ráadásul államilag […]
- Hirdetés -
