Egy férfi holttestét emelték ki a Tiszából
Egy férfi holttestét emelték ki a Tiszából Óbecsénél a kanyarban, a lépcsőnél hétfőn délelőtt. A keresőakció azt követően indult, hogy vasárnap jelentették, egy ismeretlen személy bement a folyóba és nem jött ki onnan. Mint megírtuk a rendőrség egyelőre semmilyen részletet nem közölt az üggyel kapcsolatban. A helyszín, ahol kiemelték a férfi holttestét (Fotó: SZMSZ)
- Hirdetés -
