Ezekre az egyetemekre a legkönnyebb bejutni, mindig van szabad hely

Megkezdődött a felvételi időszak a szerbiai egyetemeken. A középiskolák legjobb tanulói idén is az ország legnépszerűbb karaira jelentkeznek, ahol szinte mindig nagy a túljelentkezés, és egyetlen indexért akár három jelentkező is versenyez. Azok az érettségizők azonban, akik középiskolában gyengébb eredményeket értek el, illetve rosszabbul teljesítettek a felvételi vizsgán, szintén bejuthatnak jó hírű egyetemekre, ráadásul államilag […]

Ezekre az egyetemekre a legkönnyebb bejutni, mindig van szabad hely

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szabad Magyar Szó

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!