Borzalmas westernparódia lett az Eufóriából, és a legrosszabb még csak nem is ez
Lehetne mindezt valamiféle önálló produkcióként is kezelni. A gond viszont az, hogy mindenhogyan rossz: ötlettelen kliséhalmaz papírízű karakterekkel, lehetetlen komolyan venni.
- Hirdetés -
