A kormány azonosító jelvényt vezet be a rendőrök számára
A Minisztertanács bevezette a Nemzeti Rendőrség alkalmazottai számára az azonosító jelvényt, jelentette be Ihor Klimenko belügyminiszter.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A Minisztertanács bevezette a Nemzeti Rendőrség alkalmazottai számára az azonosító jelvényt, jelentette be Ihor Klimenko belügyminiszter.
- Hirdetés -