A Minisztertanács bevezette a Nemzeti Rendőrség alkalmazottai számára az azonosító jelvényt, jelentette be Ihor Klimenko belügyminiszter.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Karpat.in.ua
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!