A kormány azonosító jelvényt vezet be a rendőrök számára

A Minisztertanács bevezette a Nemzeti Rendőrség alkalmazottai számára az azonosító jelvényt, jelentette be Ihor Klimenko belügyminiszter.

A kormány azonosító jelvényt vezet be a rendőrök számára

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Karpat.in.ua

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!