Az Egyesült Államok két hónapra felmenti Iránt az olajszankciók alól
Mert „produktív” tárgyalások zajlanak a két ország között. Az Egyesült Államok két hónapra felmenti Iránt az olajszankciók alól
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Mert „produktív” tárgyalások zajlanak a két ország között. Az Egyesült Államok két hónapra felmenti Iránt az olajszankciók alól
- Hirdetés -