Öt gyermeket szállítottak a beregszászi kórházba emésztőrendszeri panaszok miatt
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben Öt 14–15 éves fiatalt kellett kórházba szállítani a Beregszászi járásban. A mentősök a nyári bélfertőzések veszélyeire figyelmeztetnek. Hirdetés
- Hirdetés -
