Öt gyermeket szállítottak a beregszászi kórházba emésztőrendszeri panaszok miatt

Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben Öt 14–15 éves fiatalt kellett kórházba szállítani a Beregszászi járásban. A mentősök a nyári bélfertőzések veszélyeire figyelmeztetnek. Hirdetés

Öt gyermeket szállítottak a beregszászi kórházba emésztőrendszeri panaszok miatt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Kárpátinfo

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!