Szociális bérlakásokat alakítanak ki egy elhagyatott fővárosi iskolaépületben
Érdemi stratégia kidolgozását sürgette a fővárosi lakhatási helyzet orvoslására Karácsony Gergely főpolgármester a Demo Hub projekt keretében megvalósuló bérlakásépítési beruházás kapcsán hétfőn, Újpesten.
- Hirdetés -
