Szociális bérlakásokat alakítanak ki egy elhagyatott fővárosi iskolaépületben

Érdemi stratégia kidolgozását sürgette a fővárosi lakhatási helyzet orvoslására Karácsony Gergely főpolgármester a Demo Hub projekt keretében megvalósuló bérlakásépítési beruházás kapcsán hétfőn, Újpesten.

Szociális bérlakásokat alakítanak ki egy elhagyatott fővárosi iskolaépületben

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!