Pfujolás és füttyszó Los Angelesben, de Irán békeüzenete mindent felülírt a vb-meccs után - kép
Az iráni válogatott himnuszát ismét kifütyülték a Los Angeles-i vb-mérkőzésen, ám a feszült hangulat ellenére a csapat a találkozó után békét és tiszteletet sürgető üzenettel reagált, hangsúlyozva: „méltósággal érkeztünk és méltósággal távoztunk”.
- Hirdetés -
