„Az első félidőben majdnem elaludtam, a másodikat átaludtam” – Ibra a belga-iráni meccs élvezeti értékéről
„Nincs miről beszélni, újabb döntetlen született, meglátjuk, mi történik a következő meccsükön” – összegezte gondolatait a svéd legenda a Fox stúdiójában.
- Hirdetés -
