Elkezdődtek a nyári Erzsébet-táborok a Balatonnál
Elkezdődtek hétfőn a nyári Erzsébet-táborok, augusztus 28-ig több mint 40 ezren kapcsolódhatnak ki négy helyszínen – közölte a szervező Erzsébet a Kárpát-medencei Gyermekekért Alapítvány (Erzsébet alapítvány) az MTI-vel. Tájékoztatásuk szerint az általános iskolás csoportok mellett beteg és gyógyuló gyermekek, állami gondoskodásban élő és nevelőszülői hálózatból érkező, valamint tanodás gyerekek, és családok is táboroznak. A szervező Bővebben...
- Hirdetés -
