Szieszta-Balaton: mediterrán ritmusra vált a magyar tenger
Az utóbbi néhány évben megfigyelhető nyári hőség és a hőhullámok miatt a turisták viselkedése ösztönösen megváltozott. Senki sem akar déli 12-kor a tűző napon feküdni. Kialakult a balatoni „szieszta-kultúra”. „Nem a Balaton lett túl meleg, hanem a szokásaink lettek észak-olaszosak. Idén nyáron hivatalosan is megérkezett a szieszta a magyar tengerre” – mondta a nyitottbalaton.hu oldalnak Bővebben...
- Hirdetés -
