Kerekasztal-beszélgetés Rákosrendező jövőjéről // EDGE Fest 2026
<pA 2026. június 18-19. között megrendezett <a href"https://edgefest.hu/en" target"_blank"EDGE Architecture Festival Budapest</a (EDGE Fest) második napján The Next European District: Rákosrendező and The Future of Urban Regeneration címmel kerekasztal-beszélgetést szenteltünk a Rákosrendező-fejlesztésnek. A beszélgetésen részt vett Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter, valamint a nemzetközi Rákosrendező tervpályázat díjazottjainak képviselői: Martin Sobota (CITYFÖRSTER), Gerko Schröder (Treibhaus.Land), Ondřej Švancara (CHYBIK KRISTOF), Nagy Csaba (Archikon), Qi Li (ASTOC) és Kolossváry Bernadett (Építész Stúdió). A moderátor Zoltán Neville (Coldefy, az EDGE Fest kurátora) volt.</p
- Hirdetés -
