Magyar Péter: Ma elindítjuk a Tisztítótűz műveletet, lépésről lépésre, bűnözőről bűnözőre fogunk haladni
A miniszterelnök a magyar Cosa Nostrának nevezte a NER-t.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A miniszterelnök a magyar Cosa Nostrának nevezte a NER-t.
- Hirdetés -