Magyar Péter: Ma elindítjuk a Tisztítótűz műveletet, lépésről lépésre, bűnözőről bűnözőre fogunk haladni

A miniszterelnök a magyar Cosa Nostrának nevezte a NER-t.

Magyar Péter: Ma elindítjuk a Tisztítótűz műveletet, lépésről lépésre, bűnözőről bűnözőre fogunk haladni

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Népszava

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!