Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Összeházasodott az ETO két kézilabdázónője – íme az első reakciók

Kimondta a boldogító igent a Győri Audi ETO női kézilabdacsapatának két játékosa, Fodor Csenge és a brazil Bruna de Paula. A hölgyek Brazíliában keltek egybe, hiszen az egyneműek házasságát hazánkban nem engedélyezik, míg a dél-amerikai országban igen. Az eseményről a ceremóniamester számolt be, rengetegen, barátok, ismerősök, szurkolók gratuláltak a frigyhez.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu