Összeházasodott az ETO két kézilabdázónője – íme az első reakciók

Kimondta a boldogító igent a Győri Audi ETO női kézilabdacsapatának két játékosa, Fodor Csenge és a brazil Bruna de Paula. A hölgyek Brazíliában keltek egybe, hiszen az egyneműek házasságát hazánkban nem engedélyezik, míg a dél-amerikai országban igen. Az eseményről a ceremóniamester számolt be, rengetegen, barátok, ismerősök, szurkolók gratuláltak a frigyhez.

Összeházasodott az ETO két kézilabdázónője – íme az első reakciók

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!