Felrobbant egy LNG-üzem, 18 embernek nyoma veszett, 54 megsérült
Súlyos ipari baleset történt Katar egyik legfontosabb földgázfeldolgozó létesítményében, ahol robbanás és tűz ütött ki az üzembe helyezési munkálatok során. A hatóságok szerint több tucat ember megsérült, miközben a mentőalakulatok továbbra is eltűntek után kutatnak.
- Hirdetés -
