Felrobbant egy LNG-üzem, 18 embernek nyoma veszett, 54 megsérült

Súlyos ipari baleset történt Katar egyik legfontosabb földgázfeldolgozó létesítményében, ahol robbanás és tűz ütött ki az üzembe helyezési munkálatok során. A hatóságok szerint több tucat ember megsérült, miközben a mentőalakulatok továbbra is eltűntek után kutatnak.

Felrobbant egy LNG-üzem, 18 embernek nyoma veszett, 54 megsérült

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!