„Nem több ezer emberre utazunk, hanem egy válogatott társaságra”

A vajdasági Dombos Festről Horváth Lászlóval, a fesztivál alapító-művészeti vezetőjével – egyben a Fonó Budai Zeneház ügyvezető igazgatójával – beszélgetünk, aki maga is a fesztiválnak otthont adó Kishegyesről indult. [...] Bővebben!

„Nem több ezer emberre utazunk, hanem egy válogatott társaságra”

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → KultúrPart

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!