Irán kemény üzenetet küldött: Izraelnek távoznia kell Dél-Libanonból
Izrael dél-libanoni jelenlétéről is tárgyalnak a Genfben zajló amerikai-iráni tárgyalások első fordulójában, és "konfliktuscsökkentő központ" létrehozását is tervezik, valamint Washingtonban is újraindulnak a közvetlen izraeli-libanoni tárgyalások - jelentette az izraeli média hétfőn.
- Hirdetés -
